Dla Mamy i Taty

Tematyka tygodnia: Święto Rodziców
Temat dnia: Dla Mamy i Taty

Kochani ponieważ wielkimi krokami zbliża się ważny dzień – Dzień Mamy a zaraz za nim Dzień Taty. Na dziś mam dla Was tylko jednio zadanie. Jest to nauka wiersza dla Waszych rodziców. Normalnie uczylibyśmy się w przedszkolu piosenek, wierszy, przygotowywalibyśmy wielką uroczystość. Sytuacja jednak zmusza nas do funkcjonowania w nieco odmiennej rzeczywistości, dlatego też proszę WAS, Kochani Rodzice, pomóżcie swoim pociechom przygotować się do tego ważnego święta. Wiersz jest długi, ale niezbyt trudny. Wiem, że dacie radę.
Osoby, które się nauczą i chcą się pochwalić proszę o filmiki albo nagrania audio. Można je umieszczać na naszej grupie na FB albo przesłać mailem słTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując Biedronki
Plik: wiersz

 

Więcej w tej kategorii: « Wokół Mamy i Taty Festyn »
  • Radomsko ul.Sierakowskiego 19
  • 44 685 44 41
  • 44 685 44 40
  • dyrektorpp3@radomsko.pl