O nas

Nasze Przedszkole mieści się w budynku dwukondygnacyjnym i posiada 7 sal m. in. do zajęć i zabaw (z basenem kulkowym), leżakowania, zajęć dodatkowych. Sale są kolorowe, wesołe, a wyposażenie w nich nowe i atrakcyjne.
Do dyspozycji dzieci oddajemy duży ogród z placami zabaw. W celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom najmłodszym, w ogrodzie wydzielone jest dla nich specjalne, ogrodzone miejsce na zabawę. Wszelki sprzęt i wyposażenie przedszkola posiada odpowiednie atesty bezpieczeństwa, jak również cały obszar przedszkolny dostosowany jest do norm i wymagań wydanych przez Straż Pożarną oraz Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną.
W przedszkolu zorganizowane są grupy, do których uczęszczają dzieci w wieku 2,5-6 lat.
Przedszkole czynne jest od godziny 6.00 do 17.00. 5-godzinny pobyt dziecka w przedszkolu jest bezpłatny. Pozostałe godziny pobytu są płatne. Opłata za każdą godzinę przekraczającą realizaję podstawy programowej wynosi 1zł.
Jesteśmy placówką otwartą na potrzeby dzieci i rodziców. Ciepła, radosna atmosfera, uśmiechnięty, źyczliwy, wykwalifikowany personel to nasze atuty. Mamy świadomość, żę każde dziecko jest niepowtarzalne i rozwija się we własnym tempie. Dlatego zapewniamy takie warunki i atmosferę, które zaspakajają ich indywidualne potrzeby wczesnej edukacji.

Zajęcia przedszkolne

Zajęcia plastyczne i muzyczne