niedziela, maj 19, 2024

ul.Sierakowskiego19, 97-500 Radomsko tel.:44 685 44 41

O nas

W naszym przedszkolu

W przedszkolu zorganizowane są grupy, do których uczęszczają dzieci w wieku 2,5-6 lat. 
Przedszkole czynne jest od godziny 6.00 do 17.00. 5-godzinny pobyt dziecka w przedszkolu jest bezpłatny. Pozostałe godziny pobytu są płatne. Opłata za każdą godzinę przekraczającą realizaję podstawy programowej wynosi 1zł.

Jesteśmy placówką otwartą na potrzeby dzieci i rodziców. Ciepła, radosna atmosfera, uśmiechnięty, źyczliwy, wykwalifikowany personel to nasze atuty. Mamy świadomość, żę każde dziecko jest niepowtarzalne i rozwija się we własnym tempie. Dlatego zapewniamy takie warunki i atmosferę, które zaspakajają ich indywidualne potrzeby wczesnej edukacji.

Przedszkole mieści się w budynku dwukondygnacyjnym i posiada 7 sal m. in. do zajęć i zabaw (z basenem kulkowym), leżakowania, zajęć dodatkowych. Sale są kolorowe, wesołe, a wyposażenie w nich nowe i atrakcyjne.

Do dyspozycji dzieci oddajemy duży ogród z placami zabaw. W celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom najmłodszym, w ogrodzie wydzielone jest dla nich specjalne, ogrodzone miejsce na zabawę. Wszelki sprzęt i wyposażenie przedszkola posiada odpowiednie atesty bezpieczeństwa, jak również cały obszar przedszkolny dostosowany jest do norm i wymagań wydanych przez Straż Pożarną oraz Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną.

Zajęcia przedszkolne

Zajęcia plastyczne i muzyczne

Język angielski

Zajęcia teatralne

Zajęcia kulinarne

Gimnastyka korekcyjna

Rytmika

Logopeda

Religia

Co u nas piszczy?

Czyste powietrze zdrowy przedszkolak Od 01.02 do 30.06.2019r. nasze przedszkole realizuje Program Edukacji Ekologicznej dofinansowany przez WFOŚiGW w Łodzi pod nazwą „Czyste powietrze – zdrowy przedszkolak”.

Program skierowany jest przede wszystkim do dzieci ale również do rodziców i społeczności lokalnej. Wszelkie działania podejmowane w ramach projektu mają na celu wzbogacić wiedzę oraz podnieść poziom świadomości ekologicznej przedszkolaków i ich rodzin. W ramach programu dzieci będą miały okazję eksperymentować, doświadczać, obserwować, uczestniczyć w różnego rodzaju prelekcjach, warsztatach, wycieczkach oraz konkursach.

Zobacz więcej

Projekty realizowane w naszym przedszkolu

Super zdrowie masz,
gdy o porządek wokół dbasz

Program Edukacji Ekologicznej Super zdrowie masz, gdy o porządek wokół dbasz ! realizowany będzie w naszym przedszkolu w bieżącym roku szkolnym

Czyste powietrze
zdrowy przedszkolak

Program skierowany jest przede wszystkim do dzieci ale również do rodziców i społeczności lokalnej. Wszelkie działania podejmowane w ramach projektu mają na celu wzbogacić wiedzę oraz podnieść poziom świadomości ekologicznej przedszkolaków i ich rodzin.

Poprzednie projekty współfinansowane z WFOŚiGW

Nasze przedszkole znalazło się w gronie laureatów konkursu "Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach" organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Ciepła, radosna atmosfera, uśmiechnięty, życzliwy, wykwalifikowany personel to nasze atuty.
Dowiedz się więcej o naszym przedszkolu

Więcej
  • Radomsko ul.Sierakowskiego 19
  • 44 685 44 41
  • 44 685 44 40
  • dyrektorpp3@radomsko.pl