niedziela, luty 25, 2024

ul.Sierakowskiego19, 97-500 Radomsko tel.:44 685 44 41

Temat przewodni na bieżący tydzień: "Witaj wiosno"

"Wiosenny krajobraz" - wykonanie plakatu.


Podzielcie karton na połowę. Górną część pomalujcie niebieskim kolorem- niebo( farby lub kredki), dolną część kartonu pomalujcie zielonym kolorem - trawa. Po wyschnięciu farby naklejcie dowolne elementy krajobrazu (słońce, chmury, trawę, kwiaty, drzewa) wycięte z gazet, kolorowego papieru, bibuły lub samodzielnie narysowane. Drzewo można wykonać techniką wydzierania z jednego szerokiego paska papieru i kilku wąskich. Kępy trawy można wykonać z szerokiego paska papieru ponacinanego pionowo.
Celem tej pracy jest rozwój wyobraźni dziecka, jego inwencji twórczej oraz sprawności manualnej.


Życzę miłej zabawy.
Małgorzata Woźniak

  • Radomsko ul.Sierakowskiego 19
  • 44 685 44 41
  • 44 685 44 40
  • dyrektorpp3@radomsko.pl